• Dzień języka ojczystego

• Z okazji Miedzynarodowego Dnia Języka Ojczystego przedszkolaki z grupy 4-5 latków odwiedziły bibliotekę szkolną. Na spotkaniu dowiedziały się jak działa biblioteka i miały możliwość przeglądania wielu ciekawych książek. Zadowolone obiecały, że będą przychodzić w odwiedziny

• Bal karnawałowy

• Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego w naszej szkole. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach ruchowych.

• Turniej w dwa ognie

• Nasi mali sportowcy rywalizowali na turnieju " w dwa ognie", który został rozegrany na sali sportowej OSiR w Miastku. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce a drużyna chłopców VI miejsce. Gratulujemy młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

• "Świece dla Ukrainy"

• Uwaga! Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę świec włączając się w akcję "Świece dla Ukrainy". Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału, świece zbieramy do 15 lutego.

• WOŚP

• 29 stycznia 2023r. odbyła się 31 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Dzięki hojności darczyńców udało się uzyskać kwotę 2097,81 zł. Dziękujemy za Wasze gorące serca i zaangażowanie!

• Bezpieczne ferie

• Hura! Ferie zimowe! Dla dzieci to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, czas relaksu w domu i na świeżym powietrzu. W trosce o nasze bezpieczeństwo, uczniów z klas I - III odwiedzili panowie policjanci. Przypomnieli nam o podstawowych zasadach obowiązujących podczas zabaw zimowych, poruszania się na drodze i lodowisku. Tak więc, aby nasze ferie przebiegały szczęśliwie i bezpiecznie, będziemy cieszyli się nimi z umiarem, zdrowym rozsądkiem i ostrożnością.