• "Mała książka-Wielki człowiek"

• W ramach działań promujących czytelnictwo, uczniowie klasy I otrzymali pakiety czytelnicze, które zostały wręczone przez panią dyrektor

K. Wiercinską-Gajewską.

Pakiety pochodzą z programu "Mała książka-Wielki człowiek". Życzymy przyjemnej lektury!

• Spektakl

• We wtorek uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie "Wielkimi poszukiwaniami Świętego Mikołaja", przygotowany przez Teatr Pokoleń z Biblioteki w Trzebielinie.

Serdecznie dziękujemy!

• Wyróżnieni

• Miło nam poinformować,że dzieci z Oddziału Przedszkolnego Hanna Łyczak, Stanisław Wadas zostali wyróżnieni w IV.Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Kamnicy Gratulacje !

• Dziękujemy

• Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania w imieniu organizatorów dla wszystkich Sponsorów za wspaniałą pomoc i wsparcie w realizacji naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wasza hojność i zaangażowanie przyczyniły się do stworzenia niezapomnianego wydarzenia dla naszej społeczności.

Wasza pomoc nie tylko pozwoliła na stworzenie świątecznej atmosfery i magii, ale również umożliwiła nam przeprowadzenie różnorodnych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze wsparcie finansowe, materiałowe i organizacyjne. Wasza wizja i zaufanie dla naszej inicjatywy były nieocenionym wsparciem. Dzięki Waszej hojności mogliśmy zrealizować cele, które sobie postawiliśmy i uczynić nasz jarmark niezwykłym wydarzeniem. Dziękujemy:

AT-Fotografia Agata Torba

Wordlhafts Koczała

Karolina Szyman-Piórkowska

Ks. Jerzy Ruszkowski

Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcinnie ,,Jagodzianki"

Sylwia Bodnar Secret Beauty

Żaneta Masiarz Studio Fryzur

Agata Jaskot ,,Drewniany Dom"

Sylwia Nowak Studio Beauty

Studio Fryzur Hair Style Bożena Fronczak

Robert Kriger

Robert Tchorzko

Karol i Dariusz Piotrowscy

Aldona Kierzk Stylizacja Paznokci

Moje wykroje Handmade Milena Leśniewska

Carry Pet Food

Ośrodek Wczasowo Rehabilitacyjny „U Pirata”

Zespół Genesis

• Łyżwy

• Samorząd Uczniowski zorganizował wycieczkę na łyżwy do Redzikowa i do kina na film „Wonka”, aby uczniowie mogli miło spędzić czas przed Świętami Bożego Narodzenia.

• Jasełka

• Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów, a jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W naszej szkole dzisiaj wszyscy mogli obejrzeć występy uczniów klas 1-3.

Po Jasełkach odbyła się wspólna wigilia na holu szkoły. Wszystkim udzieliła się miła, świąteczna atmosfera.