• Andrzejki

• Dzisiaj klasa 3 zorganizowała Andrzejki. Było wesoło i radośnie. Nie zabrakło wróżb, zabaw i słodkiego poczęstunku. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a tańce sprzyjały intensywnemu wysiłkowi. Do zobaczenia za rok.

• Andrzejki

W czwartek 30.11 w klasie II odbyły się długo oczekiwane andrzejki. Był to czas magicznych wróżb, tańców oraz słodkich przekąsek. Zabawa była wspaniała

• Kaszubskie wzory

• Wzory haftu kaszubskiego mogą być również inspiracją do wykonania prac na desce. Takie rękodzieła wykonali uczniowie klasy 5 podczas zajęć z języka kaszubskiego:

• Dzień życzliwości

• Świetlica szkolna również przyłączyła się do obchodów Dnia Życzliwość i Pozdrowień. Podczas zajęć dzieci rozwiązywały karty pracy, kolorowały malowanki. Można było również zaprojektować medal życzliwości dla bliskiej osoby.

• Dzień życzliwości

• 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To nietypowe święto wywołuje dużo pozytywnych emocji. Jest to wspaniały moment do przypomnienia, jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, podczas przerw, rozdawali karteczki z pozytywnymi myślami. Można je było zachować dla siebie lub ofiarować wybranej osobie.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że życzliwość zagości w naszej szkole na stałe.

• Dzień górnika

• Uczniowie klasy 3 przygotowują się do Dnia Górnika, które będziemy obchodzić 4 grudnia. Wykonali pracę plastyczne i zapoznali się z ciężką pracą górników. 4 grudnia - Barbórka - życzymy wielu sukcesów i zdrowia!

• Dzień Pluszowego Misia

• Dzisiaj przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem.

W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły przy muzyce wraz ze swoimi pluszakami.